ctr partner

Austriacka reporterka, WHO, epidemia grypy, koncerny farmaceutyczne, rządy i ludobójstwo

Przeczytaj ten tekst uważnie, a dowiesz się co wspólnego mają te wszystkie hasła.  Zaczęło się całkiem niedawno w Czechach, gdzie zupełnym przypadkiem postanowiono skontrolować szczepionki przeciwko grypie dostarczone przez firmę Baxter. Miały być to szczepionki przeciwko zwykłej grypie i jeden z lekarzy postanowił z czystej ciekawości sprawdzić  ich działanie na zwierzęciu. Rezultat przeszedł jego oczekiwania. Zwierzę zdechło. Chciałbyś dostać taką szczepionkę?

Podobne transporty trafiły do Austrii, Niemczech i Słowenii. Jak potoczyły się losy tamtejszych szczepionek? Nie wiadomo.

Ten fakt i kilka innych, na które nie trafisz z pewnością na renomowanych portalach informacyjnych nie odbił się szerokim echem w naszym kraju.

W mediach tzw. czołowych w dalszym ciągu jedyne hasła związane z grypą to budowanie ogólnonarodowej paranoi i histerii opartej na mocnym fundamencie, jakim jest groźba pandemii grypy.

Nie poinformowano nas także o wybuchu w pociągu Intercity gdzieś w Szwajcarii. O dziwo właśnie w tym pociągu pasażerskim przewożone były szczepionki (zbiegiem okoliczności również firmy Baxter), które eksplodowały (!). Okazało się, że przyczyną były niewłaściwe warunki przewozu szczepionek (prawdopodobnie eksplodował gaz chłodzący pojemniki ze szczepionkami). Sprawę zbagatelizowano – puszczono pasażerów do domu bez żadnych badań czy obserwacji.

Jane Burgermeister

Pani Jane Burgermeister, austriacko-irlandzka dziennikarka, która z wyróżnieniem ukończyła Uniwersytet w Edynburgu, pisząca min. do Nature czy British Medical Journal, The Scientist, Reuters Health oraz The Guardian. Dlaczego jest bohaterką powyższego nagłówka?

W kwietniu tego roku złożyła w austriackiej prokuraturze oraz FBI (w amerykańskiej ambasadzie) zarzuty przeciwko Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) oraz min. firmie Baxter (która produkuje szczepionki, a której włodarze zasiadają min. w WHO) oraz Avir Green Hills Biotechnology of Austria umyślnego masowego mordu na ludności pod przykrywką szczepień . Zabójcą ma być kombinacja  sztucznie wytworzonych wirusów grypy zwierzęcej oraz ludzkiej, która w normalnych warunkach nie może bytować u człowieka, ale dostarczona w postaci szczepień może okazać się śmiertelną.

Wszystko to zostało poparte olbrzymim materiałem dowodowym zebranym przez dziennikarkę dostępnym na jej blogu (treść w języku angielskim). Skrót treści w języku polskim można zobaczyć na blogu inspirowanym blogiem J.B.

72 kg ?żywego? wirusa świńskiej grypy powędrowało do 16 europejskich laboratoriów w 4 krajach Europy – twierdzi J.B

Po złożeniu tych zarzutów została zwolniona z pracy i skompromitowana – proces ?naturalny,? jaki spotkał większość ludzi pokroju Pani Burgermeister ( patrz np. Arpad Pusztai i sprawa brytyjskiego GMO).

Raport rysuje pewną intrygę, która łączy następujące osoby:

Od lewej: Barack Obama, David Nabarro (amerykański koordynator ds epidemii grypy), Margaret Chan (dyrektorka WHO), Kathleen Sibelius (sekretarz departamentu bezpieczeństwa wewnętrznego), David ?de? Rothschild (bankier),

Wmieszani są również: David Rockefeller (bankier), George Soros (bankier), Werner Fayman (kanclerz Austrii), Alois Stoger (austriacki minister zdrowia) i wielu innych.

więcej na stronie www.otworz-oczy.org3 komentarze do “Austriacka reporterka, WHO, epidemia grypy, koncerny farmaceutyczne, rządy i ludobójstwo”

  1. W.Szadkowska pisze:

    Zostałam zaszczepiona w dzieciństwie na obowiązkowe szczepionki jakie wówczas obowiązywały, były to lata 50-te swoje dziecko także musiałam zaszczepić , bo były kary.Teraz wolę umżeć smiercią naturalną aniżeli męczyć się po szczepionkach.Organizm przyzwyczajony do szczepień w przypadku nowej pandemii na którą lekarze nie znajdą antidotum umże w pierwszej kolejności. Ten nie szczepiony zacznie wytwarzać przeciwciała i będzie walczyć. Może ta walka będzie trudna ale ma szansę, natomiast ten szczepiony przyzwyczaił się do wspomagania i będzie czekać na szczepionkę. Nie jestem lekarzem ani fachowcem od tych spraw , tylko zwykłą emerytką. Mój rozum podpowiada mi takie wytłumaczenie i będę się tego trzymać.

  2. wjo pisze:

    kobieta i bohater w jednym :) a reszta śpi i kupuje te szczepionki

  3. janek pisze:

    trochę ciężko się połapać kto mówi prawdę w tym chaosie, – chyba czeka nas madagaskar

Dodaj odpowiedź

Protected by WP Anti Spam