ctr partner

z ostatniej chwili: Szwajcaria nie będzie szczepić ludności zgodnie z planem WHO!

z ostatniej chwili: Szwajcaria nie będzie szczepić ludności zgodnie z planem WHO!

Opublikował/a grypa666 w dniu 30 październik 2009

z ostatniej chwili: Szwajcaria nie będzie szczepić ludności zgodnie z planem WHO!
Jane Burgermeister telefonicznie poinformowała nas ze Szwajcarii, że na skutek nacisków społecznych w tym kraju, nie zostaną realizowane plany pandemiczne, które WHO narzuciła wszystkim krajom sygnatariuszom porozumienia z 2005 roku. Znaczy to, że nie będzie centrów szczepień, o których tak głośno było po wycieku dokumentów we Francji i w Anglii. Informacje te są na razie nieoficjalne, proszę nie traktować ich więc jako powodu do radości. Jak stwierdziła Jane Burgermeister, jeśli to jest prawda, to krok ten jest najmocniejszym dotąd ciosem wymierzonym w tzw. ?New World Order?. Dziennikarka kilka tygodni temu wywołała burzę swoimi prelekcjami, na które przybyli m.in. oficerowie Armii Szwajcarskiej oraz działacze ugrupowań patriotycznych. Od tego czasu nacisk na rząd ze strony społeczeństwa stawał się coraz mocniejszy, a efektem być może jest zaniechanie planów pandemicznych. Czyżby Norymberga 2 była już blisko?
==================================================
Uwaga: jesteśmy pierwszymi na świecie, którzy podali tę informację
źródło www.h1n1.plJedna odpowiedź do “z ostatniej chwili: Szwajcaria nie będzie szczepić ludności zgodnie z planem WHO!”

  1. Szwajcaria była zawsze mądrym narodem (zobaczcie jak wyszli z II Wojny Światowej). Zastanawia mnie, kiedy w Polsce ludzie zaczną żyć świadomie, a nie z dnia na dzień. Popadamy w głupotę, karmiąc się papką którą oferuje telewizja. Najgorsze jest to, że ludzie w większości przypadków nie zastanawiają się nad sobą i nad otaczającym się światem :/.

Dodaj odpowiedź

Protected by WP Anti Spam